Vyberte stránku

FILTRY A FILTRAČNÍ ZAŘÍZENÍ

Filtry a filtrační zařízení

Filtrace je mechanický proces při kterém dochází k separaci nerozpustných a mechanických částic z vody. Jedná se zejména o částice písku, jílu, vápna, krystalických nebo koloidních sraženin nerozpustných solí, živočišné či rostlinné mikroorganismy, organická rezidua a další mechanické nečistoty. K separaci, dochází přes filtr s filtrační vložkou, při které nedochází k chemickým změnám filtrované vody. Množství vody, které je filtrováno v m3/hod je přímo úměrné filtračnímu materiálu resp. jeho pórovitosti a nepřímo úměrné kvalitě filtrování.

Filtry se předřazují, jako tzv. první stupeň technologie a slouží jako ochrana komponent úpravny vody a následných technologických zařízení (např. myčky nádobí, vířivé vany, splachovací zařízení a další).

Pracovníci společnosti Aquaterm s.r.o. Vám poradí a zajistí odbornou montáž Vámi vybraných produktů, které naleznete v této kategorii. Vybrat si můžete z velkého množství filtrů, filtračních vložek, kantrudží, nebo filtrů se sítkovou či lamelovou vložkou.

Zobrazen 1. – 9. z 35 výsledků